Instruktörer

Sigrid

Sigrid Forslund

Djurvårdarinstruktör och föreståndare på djuravdelningen sigrid.forslund@djurgymnasiet.com
Deafault contact image

Cecilia "Cissi" Dahlquist

Djurvårdarinstruktör på djuravdelningen cecilia.dahlquist@djurgymnasiet.com
Johanna-B

Johanna Brundin

Djurvårdarinstruktör på djuravdelningen johanna.brundin@djurgymnasiet.com
zandra-ojring

Zandra Öjring

Djurvårdarinstruktör på djuravdelningen (föräldraledig) zandra.ojring@djurgymnasiet.com
ellinor-sandstrom

Ellinor Sandström

Djurvårdarinstruktör på djuravdelningen samt APL-samordnare 076-948 81 00 (endast fredagar) ellinor.sandstrom@djurgymnasiet.com
rebecka

Rebecka Stengård

Föreståndare och djurvårdarinstruktör på Hundcenter rebecka.stengard@djurgymnasiet.com
emmy

Emmy Holm

Djurvårdarinstruktör på Hundcenter emmy.holm@djurgymnasiet.com
bea

Beatrice "Bea" Laurent

Djurvårdarinstruktör på Hundcenter beatrice.laurent@djurgymnasiet.com
camilla_hc

Camilla Jannesson

Djurvårdarinstruktör på Hundcenter camilla.jannesson@djurgymnasiet.com

Ida Spångberg

Djurvårdarinstruktör på Hundcenter ida.spangberg@djurgymnasiet.com
HAAPANEN-LAILA

Laila Haapanen

Ridinstruktör och APL-samordnare lailahaapanen@yahoo.se